кош

Опонент переможця виборів міського голови у Львові Андрія Садового «свободівець» Руслан Кошулинський визнав результати екзит-полів, а отже і свою поразку.

Про це Укрінформу повідомили у виборчому штабі Кошулинського, передає Корупція Інфо

«Незважаючи на поразку, для нас це дуже хороший результат, адже нашому кандидату вдалося втричі поліпшити результат першого туру», – зазначив представник штабу Любомир Мельничук.

За його словами, більше 36% голосів, відданих за Кошулинського, чітко ілюструють, що не так все однозначно у Львові з підтримкою чинного міського голови.У той же час, як зазначили у виборчому штабі Садового, він закликав виборців свого опонента до конструктивної співпраці заради змін.

«Я розумію вашу мотивацію – бажання змін. Я зацікавлений в якісних змінах в місті не менше, ніж ви. Але зміни є там, де є спільна праця на результат. Всі, хто хоче зробити щось корисне, позитивне для суспільства, завжди мають і матимуть таку можливість. Я запрошую всіх людей доброї волі з цікавими ідеями та бажанням працювати до співпраці! », – Зазначив Садовій у своєму зверненні до виборців, подякувавши львів'ян за те, що прийшли на виборчі дільниці.

Нагадаємо, за даними двох екзит-полів, лідер «Самопомочі» Андрій Садовий перемагає свого опонента «свободівця» Руслана Кошулинського з результатом 61,4%.