Сьогодні українці зможуть спостерігати Місячне затемнення 2017. Тінь від Землі закриє південну сторону місяця. Чому в цей день краще не виходити з дому, передає Корупція.Інфо

Популярне: Гени підвели: Андрій Парубій показав свою дорослу дочку. Ви тільки погляньте на цю красуню!

Коли буде Місячне затемнення 2017

7 серпня українці зможуть побачити Місячне затемнення. Це триватиме близько двох годин. А максимальне видно явище стане в 21.20 за київським часом.

Чому відбувається Місячне затемнення

Тінь від нашої планети закриє південну сторону повного Місяця, а освітлена частина супутника Землі стане червоною. Тому це явище і називається «криваве затемнення». Цього разу Земля, Місяць і Сонце стануть в один ряд.

Чому це явище особливе

Астрологи вважають, що Місячне затемнення дуже особлива подія. В цей час можуть збуватися мрії і траплятися фатальні події.

Так, в цей час можна успішно позбутися шкідливих звичок. Наприклад, від куріння, алкогольної залежності, наркотичної або ігрової.

У Місячне затемнення виконуються найпотаємніші бажання. Якщо людина перебуває в боргом пошуку, то саме в цей період космос дає відповіді на найважливіші питання і допомагає в починаннях. Але слід пам'ятати, в цей період важлива конкретика і терміни виконання бажань.

Що не можна робити в цей період

Експерти вважають, що в період Місячного затемнення можуть бути і негативні впливи на людину. Це астрономічне явище негативно впливає на здоров'я людини.

Всі події, що відбуваються в цей день несуть фатальною характер. Тому себе варто обмежити від:

    водіння автомобіля без вагомих причин;
    підписання важливих документо;
    дорогих покупок;
    скандалів і сварок в сім'ї;
    в ніч затемнення не слід виходити з дому;
    дивитися на затемнення без захисних окулярів.

Що потрібно зробити в Місячне затемнення, щоб виповнилося бажання

Щоб найпотаємніші бажання здійснилися в цю ніч потрібно зосередитися на них за допомогою медитації.

Астрологи радять перед процедурою прийняти душ і, таким чином, змити з себе всю негативну енергію.

Медитувати можна в будь-якій зручній для вас позі. Головне – зосередитися на своїх бажаннях, чітко уявити їх у себе в голові, відчути серцем те, що ви хочете.

Дуже важливо звільнитися від негативних думок і переживань.

Обряд в Місячне затемнення 2017

У ніч затемнення слід відкрити вікно. Поставити маленьке дзеркало таким чином, щоб місяць відбивалася в ньому. Цим ви створите подобу місяця у себе в будинку.

Далі слід дивитися в дзеркало і зосередитися на своїх бажаннях. Також можна просити зірку позбавлення від проблем або переживань.

При цьому потрібно вимовляти такі слова:

    «Місячна ніч, світла ніч! Дай мені того, чого я бажаю на світлі найбільше! »
    «Луна-господиня, пошли мені багатство, жменю золота і жменю срібла. Все що ти мені даси, я візьму ».
    «Місячне сяйво, до мене прийди, все погане забери! Наділи мене силою і чистотою, наповни серце моє спокоєм і вірою в себе. Мої помисли чисті, як промінь Місяця. Моє слово міцно. Амінь ».