У Рівному молода жінка покинула хвору новонароджену дитину в кімнаті гуртожитку.

Немовля з тілесними ушкодженнями доставили в лікарню, повідомляє прес-служба Нацполіції Рівненської обл.

Протягом декількох днів в соціальному гуртожитку проживала 19-річна уродженка Гощанського р-ну разом із сином, якому виповнилося 26 днів, встановили поліцейські.

Крики дитини вночі почули сусіди. Вони звернулися до вахтерки, вона відкрила двері кімнати. Лікарі попередньо діагностували у хлопчика закриту черепно-мозкову травму і двосторонню пневмонію. Немовля госпіталізували в реанімаційне відділення.Зараз поліцейські розшукують матір і встановлюють всі обставини події.

Нагадаємо, що нещодавно у Жовтих Водах на Дніпропетровщині жінка викинула новонароджену дитину. Пояснила, що малюк народився мертвим. Жінка родом з села Йосипівка Петрівського району. Уже має 4-х дітей. До Жовтих Вод вона поїхала перед пологами, проживала у квартирі свекрухи. Про те, що породілля могла викинути дитину, запідозрили її сусіди з Йосипівки, тому поставили жінці відповідні питання.Сусіди про інцидент повідомили поліцію. Правоохоронцям спершу горе-матір сповістила, що викинула дитину під трубами, а потім сказала, що у сміттєвий бак.