Під час святкування Дня міста на Європейській площі в Дніпрі сталася бійка, в результаті якої помер чоловік. На місці розгорнувся справжній кривавий трилер, в результаті якого загинув дніпрянин.

 

Про це повідомляє «Дніпро оперативний».

У поліцію зателефонувала жінка і повідомила, що на Європейській площі невідомий бризнув балончиком в очі і втік.

Патрульні приїхали на місце виклику і зустрілися із заявницею. З нею були її чоловік і колишній чоловік. Жінка розповіла, що на неї і її колишнього чоловіка напав невідомий, який бризнув їм в очі балончиком і зник у невідомому напрямку, а після цього колишнього чоловіка заявниці стало погано.

Також опитали і очевидців трагедії. 16-річна дівчина розповіла, що бачила, як двоє чоловіків (один з яких був колишнім чоловіком заявниці) бився з іншим чоловіком. Але через якийсь час другий чоловік пішов.

До моменту приїзду поліції колишній чоловік заявниці лежав на землі. Він був без свідомості, але подавав ознаки життя (дихав). Викликали швидку допомогу. Лікарі приїхали і почали надавати першу допомогу потерпілому. А незабаром помітили, що він не дихає, а на грудях у нього дві рани діаметром близько 3 мм. Лікарі намагалися врятувати чоловіка, але незабаром констатували смерть.