Опальна українська співачка, яка проживає в Росії, Ані Лорак, повернулася до Києва готуватися до нового шоу "Діва". Ба більше, вона знімає в українській столиці документальний фільм, передає Корупція.Інфо

Про це свідчить відео, опубліковане в Instagram-акаунті артистки.

"Спеціально для вас ми готуємо унікальний документальний фільм про створення шоу "Діва". Ви зможете зазирнути за лаштунки сцени, я розповім про свої почуття і поділюся емоціями", – підписала Ані Лорак короткий ролик зі зйомок.

"Усі дні в підготовці та репетиціях, щоб знову і знову тішити моїх улюблених глядачів. Нові пісні, прем'єри, улюблені хіти. Зовсім скоро шоу Diva", – написала вона.

Безумовно, публікація викликала шквал емоцій у підписників. Крім сотень компліментів щодо зовнішності співачки, вони також захоплено відреагували на її голос. Також шанувальники скандальної артистки відзначили, що з нетерпінням чекають її виступів, зокрема й в Україні.

"Чекаємо в Україні. Ми Вас любимо!" – красномовно запрошують артистку до рідного міста, яке вона раніше покинула.

Нагадаємо, Ані Лорак готує нову концертну шоу-програму, з якою планує виступити в Москві, Санкт-Петербурзі та Мінську. Побачивши фрагменти репетицій, багато українських фанатів співачки почали запрошувати її з концертами до рідної країни.

Раніше Ані Лорак проговорилася, що готується до концерту в Україні, проте не поспішає оголошувати дати.

Співачка активно гастролює у РФ. Там вона розповіла про свою місію об'єднання "братніх" народів і порівняла Україну із хворою матір'ю.

Ще у 2014 році активісти в Києві дорікали співачці в отриманні нагороди російської музичної премії.

Ані Лорак виступила 14 листопада 2017 року на сцені Палацу мистецтв "Україна" на шоу, присвяченому 15-річчю балету Freedom.