Приховати ганебну поведінку не вийшло – народні обранці все ж потрапили в об'єктиви камер

Українці вже, на превеликий жаль, звикли до того, що народні обранці можуть собі дозволити кулачні бої – особливо під час важливих засідань. Але нещодавно депутати влаштували масову сутичку просто на дитячому дні народження, передає Корупція.Інфо 

Популярне: Кардинальний поворот? Стало відомо яке рішення прийняв суд щодо сина Авакова

Як би не намагалися приховати свій вчинок, очевидцям вдалося зняти все на відео і досить скоро ці ганебні кадри з'явилися у мережі. Інцидент стався у селі Плоске Свалявського району (Закарпатська область). На відео – чиновник з районної ради Сергій Калабішка та Івак Куля із сільської ради, обидва – представники партії "Відродження".

Почалося все зі звичайної словесної перепалки біля будівлі ресторану, куди їх запросили на свято, потім перейшли на погрози. Куля дістав зі свого авто гвинтівку, зав'язалася бійка зі стріляниною.

Як припускають місцеві мешканці, конфлікт виник виключно через особисту неприязнь між чоловіками, але потім зброю спрямовували вже й на відвідувачів закладу, мабуть забувши, що якраз у той момент вони знаходяться на дитячому святі.