Жінки одягнені в новорічні костюми і виконують трохи перероблену пісню групи "Срібло" "Мама Люба". Відповідне відео на YouTube виклав громадський діяч Володимир Гарначук, передає Depo.ua. – повідомляє Корупція.Інфо

"У ролях – брюнетка за кермом – директор Кримської філармонії Олеся Костенко, за нею сидить Вероніка Мащенко, що працює у Костенко керівником концертного відділу філармонії. Зараз, хлопці, я покажу вам новорічний кліп у виконанні знатної гьорлз-бенд – чиновниць від культури Республіки Крим! " – написав у коментарі Гранчук.Він зазначив, що інші жінки, які знялися в кліпі, теж працюють в окупаційних органах Криму.

Кліп знятий ще у 2011 році, проте тепер можна зрозуміти, що жінки "довго йшли до успіху".

"Ну відразу ж видно, талановиті, пробивали грудьми дорогу в життя! Що тут сказати. Які чиновниці, така ось і культура в Криму, починається вона, як відомо, з міністра в" леопердовом коздюме ", тому нічого дивного", – зазначив Гаранчук .

Сама директор Кримської філармонії Костенко поспішила виправдатися на своїй сторінці в Facebook. Вона сказала, що кліп є свідченням "найщасливіших часів, знятий для коханих чоловіків".