У жорстокій бійці в мексиканській в'язниці загинули 28 осіб: кілька тіл знайдені обезголовленими. За даними влади, спалах насильства у в'язниці сталася напередодні вночі, слідів використання вогнепальної зброї не виявлено, – передає Корупція Інфо

Популярне: Творці вірусу Petya.A зробили першу заяву! Приголомшило всю Україну!


Зіткнення двох протиборчих банд усередині в'язниці на південно-заході Мексики призвело до численних жертв серед ув'язнених.

Як передає «Бі-бі-сі», адміністрація в'язниці "Лас-Крусес" в Акапулько повідомляє щонайменше про 28 загиблих, причому кілька тіл знайденіобезголовленими.

Більшість жертв загинули в результаті ножових ран і сильних побоїв. За даними влади, спалах насильства у в'язниці стався напередодні вночі. Слідів використання вогнепальної зброї не виявлено.

Акапулько – найбільше місто штату Герреро, одного з великих центрів виробництва наркотиків. У минулому Акапулько було одним з головних туристичних місць Мексики, але через різке зростання злочинності перетворилося в одне з найнебезпечніших місць в країні.

Губернатор штату дав розпорядження почати розслідування інциденту, а поки федеральна поліція і армія встановили кордон навколо в'язниці "Лас-Крусес", оскільки родичі ув'язнених, дізнавшись про вбивства усередині в'язниці, спробували проникнути на її територію, зробивши дірки в загородженнях з колючого дроту.

Як і більшість в'язниць Мексики, "Лас-Крусес" переповнена. В даний момент в ній міститься більше двох тисяч ув'язнених.