Президент США Джо Байден обговорив із прем’єр-міністром Індії Нарендрою Моді у Токіо (Японія) російсько-українську війну,  про це йдеться у пресрелізі, опублікованому на сайті Білого дому.

Лідери (США та Індії ) зобов’язалися продовжувати надавати гуманітарну допомогу (Україні ) та обговорили, як співпрацювати для подолання проблем, спричинених (російсько-українською – ред.) війною, зокрема, зростання цін на енергоносії та продукти харчування, щоб захистити своїх громадян і світ, – йдеться у пресрелізі.

Зазначається, що президент Байден під час розмови з прем’єром Моді засудив невиправдану війну росії проти України.

Учора президент США Джо Байден і прем’єр-міністр Японії Фуміо Кішида провели двосторонню зустріч, в ході якої засудили російську агресію проти України та висловили солідарність з українським народом.

Осінні проміжні вибори до американського Конгресу мотивують президента США Джо Байдена посилювати підтримку Україні та продемонструвати тріумф демократії.

Але обіцяна зброя, танки, ракети, артилерія, рано чи пізно все ж таки в Україну приїдуть. Головна цінність цих законів про ленд-ліз та про 40 мільярдів доларів полягає навіть не в тому, що вони гарантують відправлення в Україну зброї, а найголовніше те, що постачання тепер будуть постійними та ритмічними. І завдяки цьому втрати на фронті, які є неминучими, постійно поповнюються. І це найголовніше. Українська армія отримає постійне та надійне джерело постачання як зброєю, так і боєприпасами та запчастинами до цієї зброї, це дуже важливо в умовах бойових дій. Тобто це буде постійно діючий потік зброї на фронт, – про це повідомляє в ефірі Радіо НВ  міжнародний оглядач Іван Яковина.