Президент України Петро Порошенко підписав указ про підвищення зарплат військовим в бюджеті 2019 року. Цим указом він ввів у дію рішення РНБО. Про це повідомляється на сайті глави держави.


В бюджеті на наступний рік має бути передбачено збільшення грошового забезпечення військовослужбовців, офіцерів, рядових і поліцейських не менш, ніж на 30%.

Так мінімальний розмір зарплати рядових ДержНС і поліцейських складе не менше 9 тисяч гривень (на даний момент – 8 тисяч). А у військовослужбовців-рядових за контрактом першого року служби мінімальний розмір грошового забезпечення становить не менше 10 тисяч гривень (зараз – 7,5 тисяч гривень).

 Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон


Це підвищення планувалося здійснити ще в жовтні 2018 року.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про те, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що з 1 січня 2019 року мінімальна зарплата в Україні сягне 4 170 гривень, порівняно з нинішніми 3 700 гривень.

"Сьогодні вона (зарплата, – Ред.) становить 3723 гривні. Вже з 1 січня 2019 року за нашою пропозицією – 4172 гривні. Цей той розрахунковий показник, який наразі є абсолютно реалістичним", – сказав Гройсман, презентуючи проект держбюджету на 2019 рік.