22 жовтня глава держави Володимир Зеленський потішив громадян новою приємною новиною — він нагадав про те, що українці, яким виповнилося понад 80 років, отримують чималі доплати до пенсії.

Про це він заявив в інтерв’ю чотирьом телеканалам

“Пенсіонери 80+ отримують додаткові чималі гроші порівняно з тим, що було. Наступного року запрацює програма “75+” – вони будуть отримувати більше. Далі ми хочемо знижувати цей вік людей”, – підкреслив український лідер.

Президент пояснив, що грошей на соціальну сферу, в тому числі пенсії і зарплати, стане більше тоді, коли в Україні будуть кілька мільйонів підприємств (потрібне збільшення їх кількості), коли вони будуть чесно платити податки. Також український лідер традиційно поскаржився на те, що поки дуже мало підприємців зважилися вийти з тіні, проте, на переконання Володимира Зеленського, з часом чесно працюватимуть усі. Президент зауважив, що саме з цією метою країну потрібно терміново “перевести” в електронний режим.

“Поки, треба визнати, економіка слабка. Підприємців, які вийшли з тіні, – мало, але вийдуть. Ми ж не просто так йдемо до електронної країні. А коли ми повністю відійдемо від (паперових) довідок, від чиновника, буде менше корупції, і всі будуть платити податки. буде і “соціалка”, і буде рівномірно зростати в порівнянні з кількістю бізнесу і податків “, – підкреслив Зеленський

Нагадаємо, Кабмін ухвалив, що в 2021 році відбудеться підвищення пенсій для найбільш вразливих категорій осіб. В уряді дійшли згоди, що з 1 липня 2021 року встановлюється щомісячна компенсаційна виплата в розміри до 400 грн пенсіонерам старше 75-річного віку, у яких розмір пенсійних виплат не перевищує розмір середньої зарплати в Україні, з якої сплачено страхові внески та яка враховується для обчислення пенсії за 2020 рік.