Львів більше не має можливості надавати безкоштовні квартири воїнам АТО. Тому, квартири у другому будинку, який будуватиметься для бійців, вже будуть їм продавати. Про це заявив міський голова Львова Андрій Садовий, відповідаючи на питання львів’ян під час онлайн-трансляції, передає Корупція.Інфо

На питання про те, чи будуть будувати й далі будинки для учасників АТО, міський голова відповів, мовляв, місто не має можливості безплатно надавати житло для учасників АТО.

Популярне: Готові? Синоптики оприлюднили прогноз погоди на найближчі дні, тільки тримайте себе в руках

«Перший будинок вже збудували, роздали більше 40 ордерів, маємо там ще вільні кімнати. Це квартири для певних категорій осіб – бійці, які мали статус сироти або позбавлені батьківської опіки, бійці, які мають інвалідність 1-2 групи, та родини загиблих воїнів. Зараз ми будемо починати будувати другий будинок кооперативним методом для хлопців, які пройшли зону бойових дій. Такий перший список ми вже склали. Ціни там будуть, звісно, зовсім інші ніж на ринку. Ми не маємо можливості безплатно надавати житло для учасників АТО. Кожен учасник бойових дій отримує підтримку від міста в розмірі 100 тис. грн. Я вважаю, що цей приклад мають повторити інші міста України і Верховна Рада має зробити це нормою для держави», – наголосив Андрій Садовий.

Нагадаємо, вкінці минулого року у львівській мерії воїнам АТО і родинам загиблих воїнів урочисто вручили ордери на ключі від квартир у новобуді на вулиці Під Голоском.