допомога-армії

Львівські волонтери відправили українським військовослужбовцям на Схід три позашляховики, 20 тонн харчів і 20 тонн питної води.

Окрім звичних овочів, цього разу на фронт львів'яни наготували понад тисячу пасок та писанок, більше п'ятисот кілограмів шинки та ковбас, щоб кожен військовослужбовець за тисячі кілометрів від дому, зміг відчути наближення Великоднього свята.

Окрім великоднього кошика, хлопцям на Донбас передають 20 тонн питної води, олію, овочі – картоплю, моркву та цибулю. Господині ж з усієї Львівщини приготували для військовослужбовців понад півтонни домашніх вареників.

Вантажівки на Схід львівські волонтери відправляють вже втринадцяте.

Зі слів координатора Центру забезпечення військових Валерія Веремчука, окрім продуктів, на Донбас також відправили закуплені волонтерами на понад 50 тис. грн запчастини до автомобільної та військової техніки. Також для потреб спецпідрозділів в АТО відправили три позашляховики.

На цьому львівяни зупинятися не збираються. Та закликають, щоб якомога більше людей згуртувались задля підтримки українських військових.