5c4d38s-960

У Львові чоловік після вживання алкогольних напоїв забув, де припаркував своє авто.   Про це  повідомили у прес-службі ГУ Національної поліції у Львівській області, передає Корупція.Інфо.

Так, 9 листопада о 20.45 у Франківський відділ поліції звернувся  48-річний львів’янин. Чоловік попросив у поліцейських розшукати його автомобіль «Деу Ланос» червоного кольору.

За словами заявника, він не знає де залишив своє авто, оскільки після цього вживав алкогольні напої і мало що пам’ятає. Пошуки, якими чоловік займався особисто, результатів не дали, тому він вирішив звернутись по допомогу до правоохоронців. На думку власника, його автомобіль мав би бути запаркований десь в районі вулиці Володимира Великого.

«Автомобіль досі не знайдений, тому ми звертаємося до громадян з проханням: якщо ви побачите автомобіль Деу Ланос червоного кольору з номерними знаками ВС 4926 АС, зателефонуйте на оперативну лінію 102. Власник буде дуже вдячний за вашу допомогу», – повідомив т.в.о. начальника Франківського відділу поліції підполковник поліції Роман Гранківський.