замінували

Вчора о 17:15 год. невідома особа жіночої статі з мобільного телефону на телефон «101» повідомила про замінування у м. Львові церкви напроти нижнього ринку «Шувар»  (вул. Хуторівка, 35, Сихівський район).

Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

Про це повідомили у прес-службі Департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА, передає Корупція ІнфоВ приміщеннях церкви та на території прилеглих будівель духовної семінарії працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій …» у кількості 43 осіб та 14 од. техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.

Працівниками Сихівського районного відділу ЛМУ ГУ МВСУ у Львівській області, спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВСУ у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження будівель та прилеглої території. О 19:25 год. пошукові роботи завершено – вибухового пристрою не виявлено.

Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування (попередньо встановлено власницю телефону – мешканка м. Львова).