Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко сьогодні в ударі: розбиратися з прем'єром Володимиром Гройсманом та президентом Петром Порошенко радикал вирішив через суд.

Сьогодні, як перед засіданням Погоджувальної ради Верховної Ради, так і під час нього, лідер радикалів Олег Ляшко в пух і прах розніс чинну владу України, спростував всі плітки про входження "Радикальної партії" в коаліцію парламенту, а також зажадав розсекретити оновлений меморандум з МВФ , передає Корупція. інфо

Як повідомив Ляшко, його політсила вимагає в терміновому порядку оприлюднити підписаний новий меморандум з МВФ.

Так як, за словами радикала, в документі йдеться про ті речі, які по праву належать тільки українцям, і влада не має права без їх відома щось комусь віддавати. Зокрема, радикал зазначив, що влада, підписавши цей меморандум, фактично встромила ніж у спину українцям.

У зв'язку з цим, Ляшко звернувся до Окружного адмінсуду Києва з вимогою визнати протиправною бездіяльність президента Петра Порошенка, прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, глави Нацбанку Валерія Гонтаревої і міністра фінансів Олександра Данилюка, а також розсекретити умови даного таємного меморандуму з МВФ.

Позов до суду радикал опублікував у себе Facebook.

"Влада не має права таємно від українців вирішувати їх долю і майбутнє України", – зазначив радикал.

"Радикальна партія" не має ніякого відношення до коаліції в парламенті За словами Ляшка, заяви про те, що його партія може увійти до коаліції ВР з БПП і "Народним фронтом", фейковий. Таким чином, на думку радикала, влада хоче дискредитувати "Радикальну партію", так як вона сьогодні перебуває в опозиції до неї.

"Щодо розповсюджуваних вигадок, інформаційних фейків про нашу участь в новій коаліції з БПП," Народним фронтом ". Ці вигадки поширює влада для того, щоб дискредитувати нас, оскільки наша партія сьогодні в опозиції до неї.

Таким чином вона (влада) намагається нас дискредитувати розмовами про участь в новій коаліції. У нас одна коаліція. Коаліція з українцями, коаліція за те, щоб боротися за підвищення зарплат і пенсій, за те, щоб люди жили гідно в рідній країні ", – сказав Ляшко.

Не зміг Ляшко не згадати в своєму виступі главу "Батьківщини" Юлію Тимошенко.

Він заявив, що сьогодні в Україні існує корупційна коаліція в складі Тимошенко, Бойка і Льовочкіна.

"Це гоп-компанія, яка існує давно. Це корупційна коаліція, яка була укладена ще у Відні. Всіх їх" кришує "Порошенко", – заявив політик.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що час Петра Порошенка закінчилося, в США йому вже знайшли заміну. Стало відомо, чиї кандидатури розглядають у Вашингтоні в якості наступного президента України.