Популярне: «Швачка – жона Генпрокурора»: Вірш про "знедолену" Ірину Луценко підірвав Мережу

Так, мер Києва Віталій Кличко пірнав не один, а разом із очільниками столичних районів, заступниками голови КМДА та деякими депутатами Верховної Ради. Таке купання політиків відбулося у парку "Наталка" на Оболоні, передає Корупція.Інфо.

Зауважимо, що не обійшлося без жартів – міський голова столиці, зокрема, зазначав, що що наступного року ті, хто погано працюватиме, можуть випірнули не одразу.

Оздоровлювався у цей день і опальний народний обранець Олег Барна, щоправда робив це також не один, а у компанії свого колеги Дмитра Лубінця.

Крім того, приймав "холодні ванни" у своєму традиційному брутальному стилі і лідер Соцпартії Ілля Кива.

Світлину з хрещенських купань опублікував і колишній посадовець та нині парламентар Віктор Балога.

Серед сміливців можна було побачити також багато жінок – однією із таких виявилася депутат Кам’янської міської ради Юлія Поливода.

Звичайно ж, не відстав від своїх колег і головний "радикал" України Олег Ляшко. Зауважимо, що політик перед пірнанням перехрестився, а вже безпросередньо під час цього процесу ледь не загубив плавки.

"Сам не купався через стан здоров’я але Лідера та майже всю фракцію загнав у купіль". – прокоментував це інший член "Радикальної партії" Ігор Мосійчук".

Пірнав у воду і нардеп від БПП Сергій Каплін.

Також підтримав свого колегу ще один представник пропрезидентської фракції Олексій Гончаренко.

Член ради Національного банку Василь Фурман своєю чергою зауважив, що людей біля Дніпра було настільки багато, як у спекотний літній день.

Був там і колишній очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі.