lyashko-rasskazal-kogo-iz-nardepov-nuzhno-privlech-k-ugolovnoj-otvetstvennosti

Лідер фракції "Радикальної партії" Олег Ляшко не з’являється на допити до Генеральної прокуратури у справі щодо спроби підкупу членів його фракції Сергієм Клюєвим через те, що слідчі лише "імітують бурхливу діяльність"

Про це повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на "Радіо Свобода".

"Чому я не ходжу на допити до Генеральної прокуратури? Тому що Генеральна прокуратура випустила Клюєва за гроші, дала можливість йому втекти, а тепер імітують бурхливу діяльність у розслідуванні його злочинів", – ­зазначив Ляшко.

"Якщо Генеральна прокуратура обурюється тим, що я сто днів не ходжу на допити, у мене є запитання: а скільки разів за ці сто днів вони викликали Бойка, Клюєва і всіх інших регіоналів?" – додав депутат..

21 серпня Генеральна прокуратура заявила, що Олег Ляшко 100-й день не з'являється на допит у справі щодо пропонування депутатам фракції "Радикальної партії" хабаря за неголосування за зняття депутатської недоторканності із Сергія Клюєва. Раніше Олег Ляшко сам подав скаргу про спробу підкуп до Генпрокуратури. У ГПУ заявили, що ігнорування Ляшком викликів слідчого унеможливлює висунення додаткових обвинувачень Сергієві Клюєву.