Мати з маленькими дітьми загинули під час пожежі. У Новосибірській області сталася страшна трагедія, яка забрала життя п’ятьох людей.

У селі Полойка (Новосибірська область) в приватному будинку заживо згоріли 37-річна мати і її четверо неповнолітніх дітей. Найменшому було всього півроку, старшому – шість.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Пожежа почалася вночі, коли всі члени сім’ї вже спали. Глава сімейства знаходився в сусідній кімнаті. Його розбудив звук пожежних сповіщувачів, який спрацював, коли будинок огорнув густий дим.

Чоловік прокинувся і кинувся на допомогу дружині і дітям. Жінка, мабуть, через а сильного диму не могла знайти всіх дітей, щоб вибратися з кімнати.

Вискочивши на вулицю, чоловік почав рубати металопластикові вікна сокирою, щоб врятувати сім’ю. Через різку струменя повітря, що потрапила в приміщення, розгорілося полум’я. Вогонь настільки швидко охопив кімнати, що мати і діти, не дочекавшись допомоги, загинули страшною смертю.

У багатодітній сім’ї всього було шість дітей. Дві дитини врятувалися, потім що відправилися в гості до бабусі, у якої і заночували.