Поліція розслідує справу про смерть 26-річної медпрацівниці через недбалість її колег. Винуватцям загрожує не тільки завершення кар'єри, але і реальне позбавлення волі, передає Корупція Інфо.

21-го вересня в 1-й міській лікарні померла місцева жителька Христина Ткаченко, яка працювала масажистом-реабілітологом. Після розтину 26-річної загиблої з'ясувалося, що її смерть настала в результаті розриву серця. Мати загиблої, теж колишній медпрацівник, звинувачує у смерті дочки своїх колишніх колег.

Місцевим журналістам і поліцейським убита горем мати розповіла, що дочки за тиждень до трагедії стало погано – вона скаржилася на болі в серці. Незважаючи на це, дільничний терапевт відмовлялася спочатку видавати їй лікарняний лист, а потім почала направляти до всіх лікарів поспіль – навіть до окуліста.

У підсумку, час для лікування було упущено, і після надходження в приймальне відділення міськлікарні №1 місцевим лікарям залишалося лише констатувати смерть пацієнтки.

За інформацією помічника начальника Мелітопольського відділу поліції Гліба Коваля, за фактом смерті місцевої жительки відкрито кримінальне провадження за статтею «Неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником». Санкція цієї статті Кримінального кодексу передбачає заборону на зайняття професійною діяльністю на строк до п'яти років та позбавленням волі на строк до двох років.