Генеральний прокурор Юрій Луценко назвав "штучно створеною, політизованою істерією" ситуацію навколо вбивства юриста Ірини Ноздровской.

Журналістка Яніна Соколова заявила, що цей випадок – вирок правоохоронній системі, і що їй соромно за генпрокурора.

Ведуча "5 каналу" заявила в Facebook, що їй соромно через те, що в Україні премію "Жінка III тисячоліття" може отримати дружина генерального прокурора, представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко, а не вбита правозахисниця Ірина Ноздровская .

Популярне: Старий Новий рік несе українцям “подарунок”: синоптики попередили про кардинальну зміну погоди

За її словами, представники чинної влади у відповідь на незручні питання про корупцію й  ігнорування законів заявляють, що "подібними питання, ви граєте на руку політичним опонентам і Кремлю".

Так от, Юрій Луценко, на жаль прийти на ефір до мене і висловитися щодо багатьох справ не зміг. 2 роки ігнору і відмов. Розумію. Підрзрюю, що бачите в мені теж руку Кремля. Або не гідну. А тому напишу публічно.

Ви серйозно????

Ви , генпрокурор, серйозно вважаєте, що резонанс суспільства через смерть Ірини Ноздровськоі – політизована істерія ????

Ви – генпрокурор, серйозно вважаєте, що жінка, яка , дідька лисого, захищала право на справедливість у суді, де на секундочку у вбивці – родинні зв’язки із місцевими суддями високого рангу, жінка, якій сто разів погрожували публічно і яка була з рештою вбита і викинута гола в річку,у країні де Ви – генпрокурор – це буденність, а тому буча через це – істерики політичних конкурентів???

За її словами, "цей випадок – вирок системі".

Мені соромно за Вас, пане генпрокурор. Мені соромно, бо у моій країні вбивають тих, кого Ви і ваші підлеглі мали б захищати понад усе.

Мені соромно, що жінками третього тисячоліття стає Ваша дружина, а не такі як Ноздровська. Мені соромно, що Ви проміняли честь на крісло.

Вона додала, що Ноздровскую вбили через те, що в країні немає справедливого суду.

«У тому числі через вас … І я наївна, але чомусь я щиро вірю, що в глибині душі ви, саме ви, це розумієте. Але змінити систему вам не під силу. Тому що крісло, по суті, не ваше », – написала журналіст.