Для Європи і для України зокрема, дуже важливо, щоб навим канцлером Німеччини стала саме Ангела Меркель, адже таким чином роль Німеччини на міжнародній арені зросте, забезпечуючи стабільність на випадок неочікуваних рішень щодо України оновлених США.

Таку точку зору висловив старший науковий співробітник Інституту євро-атлантичного співробітництва у Києві Андреас Умланд і зазанчив, що проукраїнську політику в Німеччині підтримують й інші лідери ХДС (Християнсько-демократичний союз – партія, лідером якої є Меркель, – ред.), передає Корупція.Інфо

"Меркель собі заробила гарну репутацію на міжнародному рівні і в силу свого досвіду має вагу у міжнародній політиці. З цієї точки зору, її канцлерство було б важливим для України й навіть для майбутнього Заходу", – зазначив Умланд.

За словами Умланда, політика Трампа може виявитися проблематичною для єдності Заходу на міжнародній арені, і в зв'язку з цим роль Німеччини може зрости.

"Добре, якщо Німеччина в такому випадку буде мати досвідченого і авторитетного політика як свого лідера. У цьому сенсі продовження канцлерства Меркель важливо сьогодні не тільки для Німеччини, але й для всього Заходу, в тому числі – для України", – додав Умланд.