250404

У неділю, 31 травня, російські ЗМІ розтиражували "новину" про українських випускників, які співають пісню "Я – бандерівець".
На відео, яке розмістив на Youtube Івано-Франківський фізико-технічний ліцей-інтернат, підлітки на сцені навчального закладу співають патріотичну пісню про те, що Україна – понад усе.
Росіян обурив той факт, що українські ліцеїсти одягнені в червоно-чорний одяг, яка символізує кольори "ОУН-УПА" і "Правого сектора", забороненого в Росії.
В коментарях українських дітей називають "фашистами".
"Зазначимо, що Івано-Франківський ліцей відомий своїм особливим підходом до навчання. З дітей намагаються сформувати так звану "національно-усвідомлену особистість". Для цього учні вивчають подвиги українських фашистів і навіть відвідують місця боїв з радянськими військами", – пишуть російські пропагандисти.
Варто зазначити, що відео було розміщено на офіційному каналі навчального закладу ще два тижні тому разом з іншими роликами, на яких учні та викладачі виконують різні вокальні номери. Однак росСМІ прив'язали свої "новини" до випускних, які пройшли на минулому тижні.