55555555555555555555555

У ніч на 22 листопада 2015 року міліція затримала активіста ВО «Свобода», учасника російсько-української війни, новообраного депутата Броварської міської ради Сергія Бойка.

Причиною арешту активіста міліціянти назвали події 31 серпня, передає прес-служба ВО «Свобода».

Націоналіста утримують у Подільському райвідділі МВС (м.Київ, вул. Хорива, 20) та не допускають до нього народних депутатів. Біля міліційної будівлі збираються активісти на підтримку свободівця. В будь-який момент Сергія можуть судити – швидше за все в Печерському райсуді.Сергій Бойко є учасником протестних акцій проти кліки Януковича, за що був переслідуваний у часи його правління. Піддані Захарченка намагалася кинути активіста за ґрати за низкою сфабрикованих проваджень, але так і не спромоглися довести його вини.

Під час Революції гідності свободівця поранили силовики біля Святошинського райвідділу міліції. Із початком російсько-української війни Сергій вирушив добровольцем на схiд України, де фактично увесь час перебував по сьогодні. Воював у складі батальйону «ОУН». 25 жовтня обраний депутатом Броварської міської ради.