Бійці АТО отримують прострочені консерви від Міністерства оборони. Останнього разу так звані пайки були із цвіллю. Силовики зауважують, що випадки такого «годування» останнім часом стали для відомтсва «гарною традицією».

Новину передає «Преса України» посилаючись на повідомлення журналіста Юрія Бутусова. Новину повідомляє Корупція.інфо

Журналіст опублікував фото надані бійцем однієї із бригад, які зараз перебувають на службі у зоні проведення АТО. Військовослужбовці відзначають, що Міноборони часто надсилає їм продукти які не те, що їсти, навіть відкривати страшно.

«79-а аеромобільна бригада отримала нові консерви в сухих пайках. На етикетці вказано, що це перловка. Бійці пишуть, що поставка продуктів такої якості – не поодинокі випадки. Були випадки поставок такої ж гречки і паштету», – передає Бутусов.

Ще минулого року силовикам обіцяли «якісну службу». Чи входила до цього універсального переліку нормальна їжа нам залишається лише здогадуватись. Із початком введення силової операції на Донбасі військовим обіцяли казкові американські сухпайки. Натомість бійці в зоні АТО розповіділи про те, що замість обіцяних американських «снеків» їх годують «вітчизняними» сухарями. 

"У Міноборони дуже ображаються, коли ми говоримо про корумпованість в армії (якби ж тільки в ній). Але ось наші хлопці в зоні АТО розповідають, що замість обіцяних американських сухпайків їх годують "вітчизняними" сухарями. І тут же стає зрозумілим, куди американська допомога йде (див. скрін). Ну свинство, чесне слово", – майже рік тому заявляв координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

паштет1 паштет2 паштет3 ап