У літаку, що впав в Хабаровському краї, виявився високопоставлений російський держслужбовець.

27 квітня в Росії легкомоторний літак Як-18 впав в лісосмугу. Представники регіонального уряду розповіли журналістам нові деталі авіакатастрофи.

Аварія сталася в Хабаровському краї неподалік від аеродрому «Калинка». Двоє людей потрапили в аварію на легкомоторному двомісному літаку Як-18. Після зіткнення ніхто з тих, хто перебував на борту, не вижив.

У місцевій адміністрації з'ясували особи загиблих. Як з'ясувалося, під час катастрофи Як-18 в Хабаровському краї загинув Володимир Левшин, який працював впливовим чиновником. Він займав пост глави Федерації авіаційного спорту Далекого Сходу. Під час катастрофи він виявився на борту повітряного судна в якості пасажира. Разом з ним помер пілот на прізвище Ланкін.

За попередньою інформацією, у літака, що впав перед катастрофою відмовив двигун. Зараз фахівці з'ясовують справжню причину аварії. Як пишуть російські ЗМІ, експерти розглядають три версії події: помилка пілотування, технічна несправність судна, несприятливі погодні умови.

Варто відзначити, що модель Як-18 використовується в цивільній авіації Росії. Як правило, на цьому літаку члени авіаклубу вперше піднімаються в небо і проходять навчання.