Радник Російської Федерації з питань охорони здоров’я в Південній Осетії Ігор Галь і його дружина знайдені мертвими в своєму будинку в Цхінвалі. Про це повідомляє агентство «Рес» з посиланням на джерело в правоохоронних органах республіки.

За даними «Sputnik Осетія», тіла загиблих були виявлені в понеділок, 3 лютого. У квартирі радника проводиться судова експертиза, на місці працюють правоохоронні органи. «Інтерфакс» називає в якості можливої ​​версії інциденту отруєння чадним газом.

«Поки нічого не можемо підтвердити», – заявили РБК в прес-службі МВС Південної Осетії. “На жаль, так. Але подробиць немає», – відповіли в прес-службі уряду Південної Осетії на питання РБК, чи дійсно померли Ігор Галь і його дружина.

Ігор Галь з 2016 року обіймав в Південній Осетії посаду радника Росії з питань охорони здоров’я та соціальної політики. За даними галузевого порталу «Хто є хто в медицині», в 1984 році Галь закінчив ординатуру по нейрохірургії в Інституті швидкої допомоги ім. Скліфосовського, а в кінці 1990-х працював головним лікарем поліклініки № 107 в Москві.