На українсько-польському кордоні утворилися величезні черги з боку Польщі. Як пояснили в прес-службі Держприкордонслужби України, це пов'язано з тим, що багато подорожуючих планують потрапити в переддень Різдва за Григоріанським календарем до своїх рідних і близьким, передає УНН.

"У пунктах попуску на в'їзд в Україну почали утворюватися черги з автомобілів, особливо на українсько-польському кордоні. Це пов'язано з тим, що багато людей, що працюють чи навчаються за кордоном планують потрапити в переддень Різдва за Григоріанським календарем до своїх рідних і близьким", – повідомили прикордонники.Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Так, на пункті пропуску "Ягодин" в чергах застрягли 700 легкових авто і 400 вантажівок, "Краковець" – 800 легкових, 330 вантажних, 27 автобусів, "Устилуг" – 150 легкових автомобілів, "Угринів" – 200 легковиків, "Рава Руська" – 150 легкових і 160 вантажних автомобілів, "Грушів" – 200 легкових, "Шегині" – 230 легкових, 150 вантажних, 15 автобусів, "Смільниця" – 220 легкових авто.