Українські боксери знялися в документальному фільмі, де повідомили про єдність з Росією.

Олександр Усик і Василь Ломаченко вирішили знятися в документальному фільмі, який присвячений релігії. Кінокартину презентувала “Корсунська Князь-Володимирська чоловіча пустень” разом з Києво-Печерською лаврою. Відео опубліковано на YouTube-каналі “Корсунська пустень” 5 травня.

В описі до документального фільму пояснюється, що “кінокартина розповідає про віру, дружбу, братів у Христі відомих українських боксерів чемпіонів світу Василя Ломаченка, Олександра Усика і російських спортсменів. У нелегкі часи для канонічної православної церкви України, бійці залишаються відданими Богові, вірі, вітчизні “.

Відзначимо, що фільм називається “Здрастуй, брат, Христос Воскрес!

Цікаво, що Василь Ломаченко на кадрах заявляє, що Україна і Росія єдиний народ і він дивується, чому РФ воює з нашою країною.

“По суті, ми є одним народом. З дитинства для мене не було роздільного поняття” Росія “,” Україна “,” Білорусь “, про те, що там інші люди, це інша країна, що між нами межа якась. Такого не було ніколи. Я весь час думав, що ми єдиний народ, православні християни, і ми живемо всі на одній землі. А сьогодні нам намагаються підмінити всі принципи і віру “, – сказав Василь.

Олександр Усик каже, що буде дружити зі своїми російськими друзями, йому цього ніхто не заборонить.

Також у фільмі знялися два російських спортсмени: боксер Олександр Трубніков і боєць рукопашного стилю Олексій Назаров.

Відзначимо, що українські спортсмени у фільмі захоплюються священиками Московського патріархату і кажуть, що саме вони наставили їх на істинний шлях.

Українці в Мережі дуже бурхливо відреагували на такі висловлювання спортсменів і люди просто обурені.