Гроші

Всупереч Закону України "Про запобігання корупції" посадовець самостійно нарахувала собі грошову винагороду. За свій вчинок голова відповідатиме перед судом.

Про це повідомляє сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, передає Корупція.Інфо.

Працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Чернігівській області ДЗЕ НП України викрили голову сільради у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення.

Так, 46-річна очільниця ради, підписуючи розпорядження "Про преміювання працівників сільської ради", не забула згадати і про себе. Відповідно до документу голова отримали 2,3 тисяч гривень грошової винагороди. Такі дії посадовця призвели до виникнення конфлікту інтересів в її службовій діяльності. Про зазначений випадок жінка нікого не повідомила, чим порушила ЗУ "Про запобігання корупції".

Також, згідно рішення виконавчого комітету сільради, її голова відповідає за питання щодо запобігання та виявлення корупції.

Відносно посадовця працівники УЗЕ склали протокол про адміністративне корупційне правопорушення, передбаченого статтею 172-7 (Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від чотирьохсот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на один рік.

Матеріали направлені до суду для прийняття рішення.