Відомий український журналіст Дмитро Гордон пообіцяв подати до суду на кандидата в президенти Геннадія Балашова за оприлюднення інформації про зв'язки Гордона і Смешко з політиком Віктором Медведчуком.

Геннадій Балашов, який раніше знімав компрометуючі Гордона відеоролики, дав інтерв'ю журналістці "5 каналу" Яніні Соколовській, в якому розповів про те, що кандидат у президенти України Ігор Смешко, а також громадський діяч Дмитро Гордон працюють на Віктора Медведчука.

Більш того, на думку Балашова, виборчу кампанію Смешко фінансує саме глава політради "За життя" Медведчук.

У відповідь Гордон записав відеозвернення, в якому заявив, що Геннадій Балашов є технічним кандидатом Петра Порошенко "Геною по кличці Кабан".

Гордон відкинув всі звинувачення на свою адресу, парирувавши, що він ніколи не був агентом КДБ і не має жодних зв'язків з Медведчуком.

"Я бачив Медведчука три рази в житті … я не є агентом КДБ, як доказ можу публічно пройти перевірку на детекторі брехні", – запевняє Гордон, стверджуючи, що Смешко також ніяк не пов'язаний з Медведчуком і іноземними розвідслужбами.

Також він дав обіцянку подати судовий позов щодо Балашова і висловив упевненість у своїй перемозі.

"Я подам на нього до суду, і цьому дурнику доведеться доводити, що я агент КДБ і агент Медведчука. І, з імовірністю в 250%, цей суд я виграю. На дурнях потрібно заробляти", – говорить блогер.

Наостанок Гордон назвав свого візаві "дол * оебом".

"Гена, я не агент, і ти не агент. І ти, Гена, навіть не крокодил, ти просто дол * оеб. І з цим тобі доведеться жити", – підкреслив журналіст.