Відповідальність за зростання цін на житлово-комунальні послуги лежить персонально на президентові Порошенку.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час Погоджувальної ради голів парламентських фракцій і комітетів.

Як розповіла лідер «Батьківщини», під час поїздок регіонами на зустріч із нею люди приходять  з комунальними рахунками і виписками про розмір пенсії: «Вони питають: як можна робити так, щоб нарахування у платіжках були більшими, ніж сама пенсія. За що їсти? За що жити?»

Юлія Тимошенко зазначила: брехливі, як пише на своїх плакатах Порошенко, обіцянки – це підняття цін на газ на 23%. Адже реально, порівнюючи платіжки з груднем минулого року, від людей сьогодні вимагають платити за тепло, за гарячу воду, за газ удвічі більше.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

До того ж, нагадала Голова партії, президент запланував ще два підвищення цін на газ для людей упродовж року: з 1 травня – на 16%, до кінця року – ще на 25%: «Це є планове винищення української нації: заморожені пенсії та зарплати, захмарні платіжки».

Юлія Тимошенко зауважила, що Національна комісія, яка встановлює тарифи, підпорядкована Порошенкові: «Членів комісії призначає президент своїм указом. Він персонально несе відповідальність за кожну платіжку, яку люди отримують».

Лідер «Батьківщини» продемонструвала на засіданні декларації президента за 2017 рік і документи, якими він додекларував свої статки у 2018 році. Вона обурилася тим, що на тлі війни, крайньої бідності людей декларація Петра Порошенка зросла у 82 рази за рік.

А найцинічнішим назвала Тимошенко те, що частину цих доходів Президент України отримує з того, що дає особисті гроші своїй країні під час війни під відсотки!

«Марнотратство під час війни – це злочин президента», – сказала політик.

Юлія Тимошенко звертається до Національного агентства з питань запобігання корупції з офіційною заявою про конфлікт інтересів.

«НАЗК зобов'язана скласти протокол про корупцію, коли високопосадова особа, користуючись своїми правами та владними повноваженнями, реально заробляє на країні нечесні гроші», – підсумувала вона.