Тимошенко переконана, уникнути кризи дозволить негайний запуск економіки

Зупинка господарської активності через карантин в Україні вже викликала критичну ситуацію в енергетиці, владі потрібно діяти негайно для того, щоб уникнути її остаточної зупинки. Про це заявила голова партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” на телеканалі “Україна”.

“Україна не може собі дозволити створювати кризи на рівному місці. А” Енергоатом “вже має п’ять мільярдів гривень заборгованості. Теплові електростанції, які завжди працювали стабільно, сьогодні не мають куди дівати свою електроенергію. Є великий ризик, що доведеться теплові станції зупинити. Шахти можуть бути зупинені. Люди ризикують залишитися без зарплати. І все це наслідок навіть не епідемії. це наслідок того, що бездумно імпортували електроенергію ззовні “, – заявила Тимошенко.

Вона впевнена, що уникнути кризи дозволить негайний запуск економіки.

“Ситуація складна, атомники, тепловики і шахтарі кажуть, що не хочуть, щоб в країні почалися віялові відключення електроенергії, як це було на початку 2000-х років. Потрібен чіткий відповідь, що влада робить, щоб уникнути цього. Невизначеність в такій ситуації неприпустима . А у нас до сих пір немає навіть міністра енергетики! Діяти треба негайно “, – додала Тимошенко.