На телеканалі «1 + 1» зробили заяву, що поширювана ними інформація про президента Петра Порошенка підкріплена доказами і свідками, а також згадали про тиск через позов глави держави проти телеканалу.

Згідно із заявою «1 + 1 медіа», всі факти, які наводилися в розслідуванні журналістів, є підкріплені доказовою базою і свідками.

«В останній тиждень першого раунду президентських виборів така гучна заява більше схожа на елемент передвиборної промо-кампанії, ніж на реальне спростування в суді на кшталт неправдивої інформації, озвученої в ефірі 1 + 1», – повідомили в тексті заяви.

За словами представників телеканалу, заяву, яку раніше зробив глава «БПП» Артур Герасимов про позов президента проти телеканалу «є безпідставними звинуваченнями на адресу 1 + 1».

Також медіагрупа вважає, що поширення подібних заяв «свідчить про тиск на незалежні засоби масової інформації та свободу слова і неприпустимі з боку чинного президента».

Крім того, уточнюється, що представники телеканалу намагалися отримати коментар у АП, але їм не надали відповідь, незважаючи на їх численні звернення.

Нагадаємо, вчора, 25 березня, лідер фракції БПП Артур Герасимов заявив, що Петро Порошенко подає в суд на канал "1 + 1", за брехню в його сторону.