Президент України Володимир Зеленський наголосив на важливості відновлення безпеки в Чорному морі й поверненні Криму. За його словами, вони не належать одній людині, а півострів є міжнародно визнаною територією та кордоном країни.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на пресслужбу офіційного інтернет-представництва президента Володимира Зеленського.

“Укотре разом з нашими друзями – міжнародними партнерами ми вказали, що Чорне море та наш український півострів Крим – це не власність однієї людини. Це міжнародно визнані території та кордони нашої незалежної України”, – заявив Зеленський.

Як відзначив президент, сьогодні відновлення безпеки в Чорному й Азовському морях має стати пріоритетним завданням для світової спільноти.

“Повернення Чорного й Азовського морів у простір міжнародного морського права та відновлення безпеки судноплавства має стати пріоритетом світової спільноти”, – наголосив президента.

Зеленський зауважив, що під час навчань, прикордонники з підрозділами НАТО й ЗСУ виконують завдання злагоджено й на одному рівні з найкращими прикордонниками й військовими усього світу. Як підтвердження, президент пригадав навчення “Сі Бриз”, “Козацька булава”, “Швидкий тризуб” й “Об’єднані зусилля”.