Стало відомо, що до плеяди тих хто критикує деолігархізацію, приєднався голова виконкому Національного комітету реформ Міхеіл Саакашвілі.

Саме таку інформацію розповів член наглядової ради “Укрзалізниці” Сергій Лещенко, на своєму youtube-каналі.

“До групи тих, хто критикує деолігархізацію, приєднався Міхеіл Саакашвілі в ефірі на каналі Ахметова “Україна-24″, це прозвучало у Голованова (ведучий програми. – Ред.). Мені дуже шкода, що він так себе позиціонує, але це мало місце. Якщо це спочатку ми могли списати на якусь необізнаність, можливо, помилковість поглядів, з огляду на всю логіку поведінки Саакашвілі, я не хочу його ні в чому звинувачувати, але йому потрібно визначитися: з ким він, з народом України чи з українськими олігархами. Це моя біль говорить у той момент, коли я про це говорю”, – зазначив Лещенко.

Також, слід зазначити що сталося це на фоні того що глава Національної ради реформ Міхеїл Саакашвілі розкритикував санкції, які вводяться за рішенням Ради національної безпеки.

Про таку позицію політика стало відомо після його виступу в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Замість того, щоб займатися введенням санкцій, беріть і відкривайте аеропорт. Ухвалюйте рішення для людей, досить розводити людей. Ці санкції вже нікого не бавлять. Багато речей щодо санкцій більше схожі на піар і хорошу постановку… Ось коли в Маріуполі відкриють аеропорт, коли туди увіллються інвестиції, місто відразу оживе”, – сказав Саакашвілі.

Нагадаємо, що чутки про співпрацю глави Національної ради реформ з олігархами ходять вже давно.

Про цю історію у своєму Facebook писала журналіст Ірина Ромалійська:

“У 2017 році Саакашвілі організовував акції протесту біля Верховної Ради. Під парламентом розбивали намети, там ночували активісти, а BBC виходили з заголовком «початок Майдану-3?». Несподівано у всьому цьому з’явився соратник Януковича Сергій Курченко, який втік до Росії. За версією Генеральної прокуратури, Курченко і Динник, вступивши в змову з ФСБ (яка хотіла керувати політичними процесами в Україні), давали гроші на акції Михайлу Саакашвілі і його спільнику Северину Дангадзе. Донгадзе з Саакашвілі нібито навіть планували захопити будівлю Верховної Ради! І в фіналі Саакашвілі повинен був стати президентом України. Все за гроші ФСБ-Курченко. Таку версію вибудовувала тоді Генпрокуратура на чолі з Юрієм Луценком”, – пише Ромалійська.

Сам Міхеіл Саакашвілі звісно заперечує, що його фінансують олігархи.

“У моєї сім’ї немає грошей… Нам фінансово допомагають люди, це партія публікує, це їхня справа. Якщо хтось нам особисто допомагає, це наша особиста справа… Але це не олігархи точно, це точно не Росія.. це, як правило, середній, малий бізнес… в останні дні в тому ж таборі протягом дня кілька людей, загально принесли кілька тисяч доларів”,

– сказав Саакашвілі в інтерв’ю телеканалу “Настоящее время”.

Але це не зовсім так, адже за даними журналістів програми “Викриття” експрезидент Грузії, колишній голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі володіє елітним маєтком під Києвом у стилі хайтек.

Загалом територія складає 18 соток вартістю близько 1 млн гривень.

Але будівництво ще триває, оскільки біля хвіртки час від часу з’являються гори будівельного сміття.

За інформацією журналістів, він ще облаштовує свій двір зеленою галявиною, зоною відпочинку і альтанкою у вигляді української традиційної хатки з солом’яним дахом.