Днями у Харкові відбулося чергове судове засідання у справі ДТП на Сумській, за участю Олени Зайцевої та Геннадія Дронова. Мати однієї із жертв смертельної аварії Харкові виступила з гучною заявою, пообіцявши, що ніколи не пробачить ту, яка опинилася на лаві підсудних.

Харків’янка Світлана Винниченко втратила в роковій ДТП на вулиці Сумській свого єдиного сина Олександра Євтєєва. Її нову заяву опублікував у своєму Facebook адвокат потерпілих Дмитро Марзоні.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Світлана заявила, що не вірить в каяття головною підозрюваною Олени Зайцевої. Вона впевнена, що та належить до зовсім іншої групи людей і ніколи не зможе зрозуміти простих українців, як її син.

"Я не вірю в каяття Олени Зайцевої. Ці люди інші … Такі люди, як Зайцева, ніколи нас не зрозуміють. Ми різні. Навіть коли Зайцева сиділа навпроти мене в суді, вона не дивилася на мене, а, як собачка, постійно дивилася в рот своєму адвокату, щоб врятувати себе", – згадує Світлана.

 Вона впевнена, що такою Зайцеву зробили вседозволеність і неконтрольовані фінанси.

"Коли я звернулася до неї, щоб віддати назад "подачку" у розмірі 50 тис. гривень, вона за дві хвилини дала мені номер карти. Вона не сказала: ці гроші ваші, викиньте якщо не треба. У кожного з нас є діти. Тепер, крім мене, у мене більше немає нікого. Я вимагаю покарання не заради помсти. Я роблю це в ім’я і заради пам’яті свого сина, щоб такого горя не знали інші матері ", – зазначила жінка.