Юлія Тимошенко у разі перемоги на виборах Президента України пообіцяла Арсенію Яценюку посаду прем’єр-міністра.

Про це повідомило джерело, близьке до «Народного фронту», передає видання “Голос”.

Співрозмовник розповів, що Тимошенко, Яценюк і глава МВС Арсен Аваков провели ряд зустрічей, у результаті яких досягли принципових домовленостей. Перше, що лідер «Батьківщини» пообіцяла представникам «Народного фронту» у разі її перемоги на виборах Президента – це посада прем’єр-міністра, яку займе Арсеній Яценюк.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

«Борди та агітаційні намети «Народного фронту» не просто так з’явилися по всій країні. Яценюку почали «натягувати» його рейтинг саме під те, що в разі перемоги Тимошенко, він може претендувати на посаду глави уряду. 

Таку обіцянку Аваков виторгував у Юлі за те, що обіцяє всеосяжну підтримку правоохоронців. Вони під гарантію глави МВС погодилися не бачити ніяких порушень з боку тимошенківців, активно беручи «на олівець» маленькі промахи команди Президента», – додало джерело.

Друга домовленість стосується збереження за Арсеном Аваковим посади міністра внутрішніх справ.

Такі домовленості стали можливими завдяки тому, що Аваков гарантував Тимошенко підтримку «Народного фронту» на президентських виборах.

«Для підтримки Тимошенко на виборах було створено Департамент оперативної підтримки Національної поліції. Керівником департаменту за рекомендацією Тимошенко був призначений Олег Козловський.

Раніше Козловський обіймав посаду начальника Управління Служби безпеки україни в Луганській області, а 28 січня Аваков призначив його заступником голови Національної поліції. Тому голова МВС дав доручення начальникам всіх підрозділів міністерства звітувати з питань виборів безпосередньо Козловському», – повідомив співрозмовник видання.

Також журналістам стало відомо, що вже було проведено декілька селекторних нарад, на яких відкритим текстом було оголошено про «закриття очей» на будь-які порушення на виборах з боку «Батьківщини».

У той же час у колі підлеглих Козловського пройшла інформація про те, що в разі перемоги Тимошенко він отримає посаду голови Служби безпеки України.

Зазначимо, що на 2 лютого призначено з’їзд партії «Народний фронт», на якому передбачається прийняття рішення про участь у майбутніх виборах, у тому числі і в парламентських. Очікується, що саме на цьому з’їзді лідери “Народного фронту” Арсен Аваков і Арсеній Яценюк заявлять про підтримку кандидатури Юлії Тимошенко на виборах Президента України та про спільний похід «Народного фронту» та «Батьківщини» на парламентських виборах восени 2019 року.