Секретар РНБО вважає Гриценка "позером".

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов звинуватив у брехні та боягузтві кандидата у президенти України Анатолія Гриценка, який напередодні звинуватив керівників держави у тому, що вони “у важкі для країни часи ховали своїх дітей від військової служби”.

Турчинов заявив, що його син після завершення навчання у виші влітку 2014 року добровільно вступив до лав Національної гвардії.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Він чесно служив, не ховаючись за чужі спини. Виконував поставлені завдання і у відрядженнях до зони АТО, і у складі зведених підрозділів НГУ, які захищали конституційний лад та демократію під час масових заворушень у 2015 році, зокрема, і тоді, коли гвардійці загинули від кинутої в них гранати… Мій син прослужив півтора роки – з літа 2014-го до початку 2016-го року, і лише коли рівень протистояння почав знижуватися, звільнився з Нацгвардії", – написав на своїй сторінці у Facebook.

Секретар РНБО також розкритикував слова Гриценка про те, що він не пішов у 2014 році в АТО через те, що його військова спеціальність тоді була не затребувана. 

Крім того, Турчинов запевняє, що Гриценко вперше побував поруч із зоною бойових дій на Донбасі лише у 2018 році.

"Я багато років знаю Гриценка, і можу навести безліч фактів, які доводять його боягузтво, брехливість та пусте позерство. Знаючи про це, він за кожної нагоди розповідає про свої мрії мене розстріляти чи хоча б посадити.

На жаль, багато людей продовжують вірити брехні загорнутих у яскраву обгортку брудних популістів, зокрема, таких, як цей “герой”, що разом з Януковичем, Саламатіним, Лєбєдєвим та іншими зрадниками знищував та роззброював нашу армію, –  написав секретар РНБО.

Нагадаємо, кандидат у президенти України, колишній міністр оборони Анатолій Гриценко в інтерв'ю журналістові Дмитру Гордону, відповідаючи на питання, чому він не взяв участь в АТО у 2014 році, розповів, що його військова спеціальність на той час була не затребувана. 

При цьому Гриценко заявив, що не ховав свого сина від військової служби, "як Порошенко, Луценко, Турчинов та Пашинський".