Під час Маршу ветеранів в Києві 24 серпня люди ставали на коліна перед українськими військовослужбовцями, які воювали на сході України проти проросійських бойовиків.

Так, на опублікованих знімках видно, як молодий чоловік висловив свою вдячність військовим і став перед ними на коліна. Судячи з усього, хлопець не зміг стримати сліз перед героями України.

Під пам’ятником Кобзарю зібралося чимало людей, що співають державний гімн України. Перед тим, як шикуватись, ветерани проходять колоною між людей. Ті зустрічають їх оплесками та вигуками: “Дякуємо!”

Попереду йдуть вдови та матері загиблих. Деякі кияни стоять на колінах. Лунає патріотична музика. Водії машин просять киян розступитися, оскільки колона завелика і займає всю проїжджу частину.

Колона рушила Хрещатиком. Військові просять журналістів і киян відійти на узбіччя, працює поліція діалогу. Військові дякують українцям за підтримку.

Як відомо, Марш ветеранів проводиться в знак протесту проти рішення президента України Володимира Зеленського відзначити військовий парад, присвячений Дню Незалежності. У ньому беруть участь захисники України, які воювали на Донбасі.