У закарпатському Виноградові на 28-річну вагітну жінку напала зграя бродячих псів, постраждала отримала колото-рвані рани обох ніг.

.
Інцидент в Закарпатті стався в середу, 13 травня, на вулиці Тюльпанів.

У момент нападу на руках у жінки був дворічний син, а за руку вона тримала 3-річну дочку. Крім того, слідом за жінкою йшла літня мати.

Виявилося, що собаки утримувалися на сусідній СТО, тому відповідати за те, що трапилося, належить її адміністрації, повідомляє Mukachevo.net.

Нагадаємо, 17 жовтня Головне управління Національної поліції в Полтавській області оприлюднило результати судмедекспертизи щодо причин смерті 25-річної жінки, яку кілька днів тому розтерзала зграя бродячих псів. Згідно з висновками патологоанатомів, потерпіла померла внаслідок травматичного шоку і значної крововтрати.

«За висновками лікарів, жінка перебувала в стані алкогольного сп’яніння. Крім того, в лікарню її госпіталізували з переохолодженням. Однак причиною смерті стало саме напад на неї собак. За фактом смерті і службової недбалості поліція відкрила кримінальне провадження », – уточнила прес-офіцер відділу комунікацій Головного управління Нацполіціі в Полтавській області Поліна Ларіна.