Bezymiannyi

Учора, 15 липня, у Червонограді, близько 11 год. 20 хв. на Центральну Збагачувальну фабрику (ЦЗФ) увірвалась група осіб.

Як повідомив журналістам ДК-Захід охоронець, вони приїхали на 4-ох чорних позашляховиках, із автомобілів вийшло близько 10-ти чоловік у камуфляжних формах та направились в сторону входу, один з них представився Фарцовичем, керівником УНО-УНСО у Львівській області, передає Корупція.Інфо

Після чого вони направились до приміщень офісу, шукаючи директора даного підприємства. Директора на той час на фабриці не було, після чого вони залишили лист, в якому було написана негативна інформація про даного керівника. Після чого вони залишили територію підприємства.Як повідомив директор (ЦЗФ), Перерва Андрій Юрійович, перша зустріч з невідомими йому особами відбулась близько 10-ти днів тому: "до мене на роботу приїхали невідомі люди в формі військових та просили допомогти хлопцям на сході, я їм повідомив, що ми маємо багато працівників, які перебувають на даний час в зоні АТО та регулярно їм допомагаємо.

Невідомий чоловік мене виправив та наголосив, що не в тому плані потрібна допомога, а в плані співпраці з червоноградськими фірмами ТОВ "Галич Сервіс Автотранс" та ТОВ ВП "ЗВЗ", які бажають купляти аргіліт з нашої фабрики. Я відповів, що перевірю дані підприємства та повідомлю їх. І ось сьогодні відбулось те, що вище сказано". Перед виїздом з підприємства один з чоловіків в камуфляжі підмітив, що "це тільки початок".

Директор підприємства учора повідомив про вказані події в органи ГУМВС у Львівській області та СБУ.‡агрузка...