Національне антикорупційне бюро завершило досудове слідство в рамках кримінального провадження проти колишнього т. в. о. ректора Національного авіаційного університету Володимира Харченка.

Про це повідомив голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький у facebook, передає Корупція.Інфо

"Детективами НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП завершено досудове слідство у кримінальному провадженні за підозрою колишнього виконувача обов'язків ректора НАУ, керівника адвокатського об'єднання і колишнього високопосадовця Збройних Сил та органів державної безпеки України, генерал-майора у відставці, у вимаганні та отриманні 26 серпня 2016 року неправомірної вигоди в особливо великому розмірі, а також умисному невиконанні судових рішень про поновлення на роботі незаконно звільнених працівників університету", – написав Холодницький.

c

За його словами зібрані детективами докази є достатніми для доведення вини підозрюваного в суді. Після ознайомлення сторонами захисту та потерпілих із матеріалами досудового розслідування, обвинувальний акт буде спрямовано до суду.

Як відомо, 26 серпня співробітники СБУ, НАБУ і Спеціалізованої антикорупційної прокуратурою затримали Харченка при отриманні хабара в розмірі 170 тисяч євро.

Згідно з рішенням Шевченківського райсуду Києва Харченко, перебуває під домашнім арештом.