За апеляційною скаргою Ужгородської місцевої прокуратури переглянуто вирок Ужгородського міськрайонного суду щодо визнання 37-річного ужгородця винним у скоєнні умисного вбивства, за результатами якого призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 10 років.

Так, вироком Ужгородського міськрайонного суду, обвинуваченого визнано винним в умисному вбивстві закарпатки та засуджено до 7 років та 3 місяців позбавлення волі. Проте прокуратура в апеляційні скарзі акцентувала увагу на те, що вирок суду першої інстанції є занадто м’яким, оскільки обвинувачений вже раніше притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення умисного злочину, а вбивство скоїв у стані, викликаному вживанням одурманюючої речовини (вдихання парів клею), що є обтяжуючою обставиною.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Відтак, вироком Закарпатського апеляційного суду закарпатця визнано винним в умисному вбивстві (ч.1 ст. 115  КК України) та остаточно призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі. Наразі, як зазначили у прес-службі прокуратури Закарпатської області, вирок вже набув законної сили.

Жорстоке вбивство сталося близько 12 год. 37-річний ужгородець, перебуваючи у стані, викликаному вживанням одурманюючих речовини – вдиханням парів клею, через раптово неприязні відносини, вдарив ножем у спину 63-річну жінку. Від отриманої травми, ужгородка загинула в машині швидкої допомоги.