Ціну знизили на понад 3%.

НАК “Нафтогаз України” знизив на 3,4% ціну природного газу для потреб населення та інших споживачів у вересні 2019 року згідно з положенням спеціальних обов’язків (ПСО).

Про це 12 вересня повідомили в пресслужбі компанії.

Зазначається, що ціна газу, за якою Нафтогаз продає його у вересні газзбутам та постачає споживачам за ПСО, визначена на рівні 4 493,64 грн за тисячу кубометрів (без врахування ПДВ та транспортних витрат).

“Порівняно з серпнем вартість газу зменшиться на 3,4%. Кінцева ціна газу в регіонах України залежить від тарифу на розподіл газу, встановленого НКРЕКП для відповідного обл- чи міськгазу. Постачальники газу зобов’язані інформувати своїх споживачів про кінцеву ціну”- заявили в компанії та додали, що від квітня вартість блакитного палива впала майже на 28%.

Нагадаємо, НАК “Нафтогаз України” закачав до підземних сховищ понад 19 мільярдів кубічних метрів газу, чого має вистачити для проходження зимнього періоду. Раніше голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус заявляв, що у вересні для населення знизяться ціни на блакитне паливо. Так, вартість газу стане меншою на 115 гривень за тисячу кубометрів.

Про таке заявив голова парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус. Вже у вересні, впевнений депутат, вартість блакитного палива може зменшитись на 115 гривень. Загалом, за останні п’ять місяців ціна енергетичного ресурсу зменшилась на 30%.