Голова Державної митної служби України Максим Нефьодов особисто випробував послугу Міністерства юстиції «Шлюб за добу» й одразу ж сповістив про це у Фейсбуці. На його думку, сервіс працює справно, головне — «вмовити наречену».

«Протестували з Яною (львів’янка Яна Калмикова — обраниця Нефьодова) послугу Міністерства юстиції «Шлюб за добу». Нормально вийшло, найскладніше, звісно, вмовити наречену. Обручку собі купив за годину до церемонії. Сергій Петухов урочисто все провів як в.о. міністра, відчувається досвід!». Друзі Нефьодова в коментарях не лише вітають молодят, але й радять додати експрес-послугу «обручка за годину».

Нагадаємо, Майлі Сайрус і Лайам Гемсворт вирішили офіційно завершити відносини менше ніж через рік після весілля. Ця новина стала відома кілька годин тому. «Ліам і Майлі домовилися про розлучення. Вони зрозуміли, що це найкраще, що вони можуть зробити зараз одне для одного, зосередившись на собі і на своїй кар’єрі. Будь ласка, поважайте їхнє право на конфіденційність», — зауважив представник Майлі.