96814

Народний депутат вимагає керівництво країни негайно втрутитися в ситуацію з блокадою митниць для експортерів лісової продукції.

– В доповнення до свого звернення  щодо ситуації з  експортерами лісопродукції  терміново  інформую  що ситуація не зрушилась з місця і заганяє чесних людей в глухий кут. Вимагаю негайно втрутитись. Вашій  бездіяльності немає меж, – йдеться у телеграмі народного депутата на ім’я голови уряду Арсенія Яценюка та президента Петра Порошенка, передає Корупція.Інфо.

Крім того, керівникам СБУ та Генпрокуратури Василь Петьовка надіслав інше звернення:

– Не дивлячись на те, що пунктом другим розділу ІІ «Прикінцеві положення»  Закону від 9 квітня 2015 року №325-VIII  Кабінету Міністрів України доручалось привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом; забезпечити в межах своїх повноважень прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону. До цього часу урядом не затверджено відповідний порядок видачі сертифіката про походження лісоматеріалів  для здійснення їх експорту. Бездіяльність уряду привела до того, що  станом на  сьогодні на  митницях накопилось сотні автомобілів,митне оформлення  яких не здійснюється  по вині КМ України. Підприємства і підприємці   які придбали сертифікати старого зразка несуть колосальні збитки. Прошу  Вас  здійснити перевірку за даним фактом  недбалого виконання  своїх обов’язків  чиновниками   КМ України, встановити винних та притягнути їх до від повільності, – йдеться у телеграмі керівникам силових структур.