Інфекцію, яка відправила в лікарню дітей з табору «Лазурний», розташованого в Бердянську, занесіть в харчоблок ймовірно кухар, передає Корупція.Інфо.

 

Популярне: ШОК !!! Трамп назвав Порошенка своїм особистим ворогом, подробиці просто збивають з ніг

Це стало після дослідження, проведеного працівниками Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ, – клебсіела пневмонія була виділена в кухаря харчоблока, якого можна вважати джерелом інфекції.

За інформацією лабораторного центру МОЗ, з 19 по 21 липня серед відпочиваючих дитячого табору «Лазурний» був зареєстрований спалах гострої кишкової інфекції при якому постраждали 46 осіб – діти у віці від 7 до 15 років.

При проведенні епідеміологічного розслідування з метою розшифровки спалаху, встановлений харчовий шлях передачі інфекції. Вірогідним чинником передачі послужила гречана каша, з якої виділені умовно-патогенні мікроорганізми, які викликають гострі кишкові інфекції – клебсіела пневмонія, клебсіела оксітока. Ці ж збудники були виявлені в 14 хворих дітей.

Крім того, клебсіела пневмонія була виділена в кухаря харчоблока, якого можна вважати джерелом інфекції. Також клебсіела пневмонія була виділена з різних предметів на харчоблоці – столовий посуд, руки персоналу, кухонний інвентар. Тобто, грубі порушення санітарного режиму в харчоблоці: кухонний інвентар використовувався не у відповідності з маркуванням, порушувалися правила зберігання харчових продуктів, режим миття столового та кухонного посуду. Недотримання санітарних правил призвело до мікробно забруднення харчових продуктів.

Нагадаємо, 20 липня швидка допомога доставила в Інфекційне відділення міськлікарні 22 дитини молодшого і середнього віку з дитячого закладу санаторного типу «Лазурний».

Як повідомив директор Бердянськ термедоб'едіненія Дмитро Єгоров, 21 липня, діти поїхали додому.

«Як директор хочу сказати, що лікарня спрацювала на відмінно. І хочу подякувати всьому персоналу лікарні Який в черговий раз довів, що ми відмінна команда … Ми обов'язково детально розберемо цю ситуацію. Автотовари труднощів приділяти особливу увагу », – похвалив себе на ФБ Єгоров.

За фактом отруєння дітей розпочато розслідування за статтею 325 В