Напередодні лідер партії «Європейська солідарність» опублікував в Facebook відеозапис свого спілкування з вчителькою однієї з українських шкіл. Кандидат в депутати і проста громадянка зустрілися у вагоні.

Як сказано на сторінці колишнього президента, під час поїздки на Західну Україну він зустрів в поїзді InterCity за маршрутом «Київ – Львів» жінку. Вона виявилася вчителькою однієї зі шкіл Полтавської області. Українка підійшла до глави «Європейської солідарності», який сидів на місці біля вікна поруч з чоловіком, що міг бути його охоронцем. Вона привітала політика і вклонилася. Від надміру почуттів жінка навіть розплакалася.

Варто зазначити, що весь цей час Петро Порошенко не вставав зі свого місця. Він навіть потиснув співрозмовниці руку, сидячи. Не дивлячись на це, українка почала активно дякувати колишньому президентові. Вона представилася Валентиною і розповіла про свою роботу вчителькою в Андріївській школі у Полтавській області.

Багато користувачів соціальної мережі обурилися ситуацією. Притому дісталося не тільки Петру Порошенку, але і полтавській вчительці. Коментатори засудили культ особистості, який деякі шанувальники створили на честь колишнього президента.