У День Військово-морських сил України, 4 липня, президент Володимир Зеленський в Одесі заявив, що завдяки підтримці міжнародних партнерів країна зможе успішніше захищати свою незалежність.

Про це повідомляє Офіс президента.

Так, глава держави, під час візиту до Одеси, відвідав есмінець “Росс” Військо-морських сил США, який бере участь у міжнародних військово-морських навчаннях Sea Breeze-2021. Він зазначив, що символично, що День ВМС України та День Незалежності США святкують в один день.

“Я вважаю, що ці дві події пов’язані між собою. Адже сьогодні Україна відстоює свою незалежність, суверенітет і територіальну цілісність на сході. І ми віримо, що завдяки підтримці наших партнерів, Сполучених Штатів Америки, і на суші, і на воді, і в повітрі зможемо більш упевнено та успішно захищати нашу незалежність”, – наголосив Зеленський.

Він також промовив, що рекордні за кількістю залучених країн за всю історію навчання Sea Breeze-2021 є сигналом, що Україна не одна у боротьбі з російською агресією.

У свою чергу, командувач 6-го флоту ВМС США, віце-адмірал Юджин Блек вважає великою честю вітати на борту есмінця главу держави, яка бореться за свою незалежність. Він також додав, що під час навчань наразі відпрацьовується багато елементів для досягнення взаємосумісності, що дуже важливо для взаємодії українських та американських військових.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.